ipuro

Filters

Sort by:

248 Products

One colorful box and two patterned ones ipuro Room fragrance set bottles - Gran Canaria and Mykonos, limited edition - with geometric and floral motifs in blue, red and gold; Fragrance notes: vanilla and sandalwood.This ipuro Room fragrance set gran canaria & mykonos contains two designer fragrance bottles with vanilla and fresh notes, blue accessories and diffuser sticks in a decorative box - a perfect fragrance gift set from ipuro.

LIMITED

Home fragrance set ipuro Gran Canaria & Mykonos Offer€24,99(€249,90/l)
Three pink glass diffusers stand next to the ipuro ESSENTIALS intense rose & dark rose room fragrance set box with floral motifs and pink accents for a fragrance experience ipuro.The ESSENTIALS ipuro intense rose by ipuro is a square, pink glass diffuser with a matching cap and six light wooden sticks that exude an intense rose scent with subtle notes of sandalwood.

ESSENTIALS

Home fragrance set ipuro intense rose & dark rose Offer€11,99(€119,90/l)
Three ipuro Clear glass room fragrance set with black caps and natural sticks provide a soothing lavender and mint scent. The set is presented in front of a box with a lavender flower motif.The room fragrance set ipuro lavender touch of ipuro consists of two clear, square bottles with black lids, each filled with light purple liquid, and three reed sticks that bring a gentle lavender scent with a hint of mint to your room.

ESSENTIALS

Home fragrance set ipuro lavender touch Offer€12,99(€129,90/l)
Currently not available
This ESSENTIALS ipuro light rose & pure rose room fragrance set from ipuro contains two floral scents with pink liquid and wooden sticks, which provide a wonderful fragrance experience with their pastel colors and elegant floral designs.This ESSENTIALS ipuro light rose & pure rose room fragrance set from ipuro consists of a clear glass bottle with light pink liquid and natural colored diffuser sticks that create a delicate scent for your room.

ESSENTIALS

Home fragrance set ipuro light rose & pure rose Offer€11,99(€119,90/l)
Three glass reed diffusers with black caps and wooden rods sit in front of a matching box with lime and leaf motifs. The label says "ipuro lime light" from the brand ipuro Room fragrance set that gives every room freshness and well-being.Two clear glass bottles of the ipuro Lime reed diffuser room fragrance set from ipuro, each with a black cap and three wooden reeds, inspired by the refreshing aroma of Caipirinha, on a simple white background.

ESSENTIALS

Home fragrance set ipuro limelight Offer€12,99(€129,90/l)
Two glass bottles ipuro Home fragrance set ipuro soft vanilla with wooden sticks stand in front of a matching box with vanilla flowers and pods and fill your room with the warm scent of vanilla notes.Two identical ones ipuro Home Fragrance Set Soft vanilla diffusers, each with a black cap and four wooden leaves highlighting delicate notes of vanilla and sandalwood, are displayed side by side on a white background. Brand: ipuro.

ESSENTIALS

Home fragrance set ipuro soft vanilla Offer€12,99(€129,90/l)
Home fragrance set ipuro sunny beach timeHome fragrance set ipuro sunny beach time

ESSENTIALS

Home fragrance set ipuro sunny beach time Offer€12,99(€129,90/l)
Home fragrance set ipuro white lilyHome fragrance set ipuro white lily

ESSENTIALS

Home fragrance set ipuro white lily Offer€12,99(€129,90/l)
The ipuro ESSENTIALS Snowflake & Winter Berries room fragrance set gift box contains two room fragrances: Snowflake with white cap and winter design and Winter Berries with red cap and berry motif.This ipuro ESSENTIALS Snowflake & Winter Berries Home Fragrance Set, a glass diffuser with wooden sticks, rests on a snow-like base surrounded by white flowers and vanilla beans and exudes a wintery scent with almond blossom notes.

ESSENTIALS

Snowflake & Winter Berries room fragrance set Offer€11,99(€119,90/l)
Room spray ipuro basil 150mlRoom spray ipuro basil 150ml

FUNCTIONALS

Room spray ipuro basil 150ml Offer€7,99(€53,27/l)
Currently not available
Room spray ipuro black bambooThe ipuro black bamboo scented candle from ipuro sits on a neutral surface with a minimalist plant and soft shadows that evoke green freshness and a woody nuance in the interior design.

ESSENTIALS

Room spray ipuro black bamboo Offer€6,49(€54,08/l)
Currently not available
Room spray ipuro cedar woodThe ESSENTIALS ipuro cedar wood room spray, along with other home fragrance items featuring woody notes, is displayed on geometric wooden shapes with decorative wooden balls and illuminated by soft natural light.

ESSENTIALS

Room spray ipuro cedar wood Offer€6,49(€54,08/l)
Room spray ipuro citronella 150mlRoom spray ipuro citronella 150ml

FUNCTIONALS

Room spray ipuro citronella 150ml Offer€7,99(€53,27/l)
Currently not available
Room spray ipuro cotton fieldsThe ESSENTIALS ipuro cotton fields room spray, a blue vanilla candle in a square glass container, a small box, and cotton flowers are arranged on white blocks against a neutral background with soft sunlight and shadows.

ESSENTIALS

Room spray ipuro cotton fields Offer€6,49(€54,08/l)
Currently not available
Room spray ipuro flower bowl

ESSENTIALS

Room spray ipuro flower bowl Offer€6,49(€54,08/l)
Room spray ipuro lavender 150mlRoom spray ipuro lavender 150ml

FUNCTIONALS

Room spray ipuro lavender 150ml Offer€7,99(€53,27/l)
Currently not available
Room spray ipuro lavender touchA scented candle ipuro lavender touch of ipuro is arranged with lavender branches and scattered purple petals in soft natural light.

ESSENTIALS

Room spray ipuro lavender touch Offer€6,49(€54,08/l)
Currently not available
Room spray ipuro limelightExperience the ESSENTIALS ipuro lime light room spray, showcased with reed diffusers, a candle, and sliced limes on a beige pedestal, all in soft natural light for a fresh green-themed home ambiance.

ESSENTIALS

Room spray ipuro limelight Offer€6,49(€54,08/l)
Currently not available
Room spray ipuro soft vanilla

ESSENTIALS

Room spray ipuro soft vanilla Offer€6,49(€54,08/l)
Currently not available
Room spray ipuro sunny beach timeA collection of blue and clear ipuro Scented candles arranged with seashells and a starfish on a bright surface and illuminated by soft natural light - evoking the fresh spirit of summer on the beach.

ESSENTIALS

Room spray ipuro sunny beach time Offer€6,49(€54,08/l)
Currently not available
Room spray ipuro white lilyTwo ipuro ESSENTIALS white lily diffusers, a candle and that ipuro white lily room sprays are presented on white stone slabs with a white lily. Soft shadows and reflected light express the floral scent and create an elegant, calming mood.

ESSENTIALS

Room spray ipuro white lily Offer€6,49(€54,08/l)
This ipuro x FC Bayern Munich room spray has a red bottle and a red box with white stripes and the club logo - ideal for fans who want a fresh, sporty scent ipuro search.Red bottle and box of Ipuro Sport Room spray with the FC Bayern Munich logo, with diagonal white stripes on the packaging and bottle.

ipuro x FC Bayern Munich

Room spray ipuro x FC Bayern Munich Offer€17,99(€71,96/l)
Bestseller
The ESSENTIALS ipuro scent plug-in is a white air freshener with a square lid, a small round motion sensor, a slide switch (automatic/off/on) and the ipuro-Logo on the front - perfect for a scented home.A white one ipuro ESSENTIALS Fragrance plug with transparent base is attached to the wall, sunlight casts shadows nearby, and dried leaves hang on the top left - ideal for a fragrant home.

ESSENTIALS

Scent plug Offer€9,99
A crystal clear one ESSENTIALS ipuro black bamboo scent plug refill from ipuro with a white cap stands in front of its packaging with bamboo leaves that exude a fresh herbal scent with notes of jasmine and lemon.The ipuro black bamboo scented candle from ipuro sits on a neutral surface with a minimalist plant and soft shadows that evoke green freshness and a woody nuance in the interior design.

ESSENTIALS

Scent Plug Refill ipuro black bamboo Offer€4,99(€249,50/l)
Bestseller
A 20 ml bottle of yellow liquid with a white cap sits in front of a brown and white box labeled "ipuro ESSENTIALS cedar wood scent plug refill" by ipuro, which shows images of cedar wood and emphasizes the woody scent.The ESSENTIALS ipuro cedar wood scent plug refill from ipuro is presented on a beige surface with geometric wood decor and spheres, bathed in soft natural light and highlighting the warm scent of cedarwood and sandalwood.

ESSENTIALS

Scent Plug Refill ipuro cedar wood Offer€4,99(€249,50/l)
A 20 ml ESSENTIALS ipuro cotton fields scent plug refill from ipuro lies in front of its blue and white box with cotton flowers and is ready to refresh your space with its light scent.The ESSENTIALS ipuro cotton fields scent plug refill from ipuro is depicted on white blocks with cotton branches in a bright, minimalist setting with soft shadows on the wall.

ESSENTIALS

Scent Plug Refill ipuro cotton fields Offer€4,99(€249,50/l)
A 20 ml ESSENTIALS ipuro lavender touch scent plug refill from ipuro is presented in front of its purple and white packaging with lavender flowers.A scented candle ipuro lavender touch of ipuro is arranged with lavender branches and scattered purple petals in soft natural light.

ESSENTIALS

Scent Plug Refill ipuro lavender touch Offer€4,99(€249,50/l)
The ipuro ESSENTIALS Sunny Beachtime Scent Plug Refill (20ml), with yellow liquid, is shown in front of its blue and white shell box and delivers a fresh grapefruit and white musk aroma for a real beach vibe.A collection of blue and clear ipuro Scented candles arranged with seashells and a starfish on a bright surface and illuminated by soft natural light - evoking the fresh spirit of summer on the beach.

ESSENTIALS

Scent Plug Refill ipuro sunny beach time Offer€4,99(€249,50/l)
Currently not availableSave 12%
Set ipuro basil

FUNCTIONALS

Set ipuro basil Offer€32,99 Regular price€37,37
Save 12%
Set ipuro citronellaSet ipuro citronella

FUNCTIONALS

Set ipuro citronella Offer€32,99 Regular price€37,37