ipuro

Filters

Sort by:

247 Products

BestsellerCurrently not available
A blue glass bottle from ipuro Home fragrance - a river adventure with natural reeds and decorative packaging with abstract blue and beige water patterns - ideal for adding a fresh autumn rain mood to any room.Two blue ones ipuro "Riverside Adventure" home fragrance diffusers rest on mossy ground next to a dried orange slice, with blurred mountains and a lake in the background, evoking the fresh spirit of autumn rain.

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro riverside adventure Offer€6,99(€139,80/l)
A green glass diffuser labeled "ipuro Sage Sublime Room Fragrance" by ipuro, with three dark reeds next to the matching green box. This fragrance mixes sage with mineral notes for an unforgettable scent experience.A green glass bottle with the inscription "ipuro say "sublime room fragrance" from ipuro with three dark reeds on a white background - its scent combines sage and mineral notes to create a sensual composition.

EXCLUSIVE

Room fragrance ipuro say sublime Offeroff €39,99
A white one ipuro santal blanc room fragrance glass bottle with three white diffuser leaves stands next to a matching tall box with black text and a minimalist design, exuding the scent of sandalwood and delicate white orchid.A bottle made of white frosted glass with a white cap and the inscription ipuro santal blanc room fragrance from ipuro features a subtle crisscross pattern. She stands next to a white reed set against a plain white background.

EXCLUSIVE

Room fragrance ipuro santal blanc Offer€39,99(€166,63/l)
A bottle of ipuro Room fragrance soft vanilla diffuser with wooden sticks sits in front of its box decorated with vanilla flowers and pods. The slightly amber colored liquid of ipuro offers warm vanilla notes and a hint of sandalwood.A glass bottle ipuro Home fragrance soft vanilla reed diffuser with light yellow liquid, three wooden leaves and a black cap is shown against a plain white background.

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro soft vanilla Offeroff €5,99(€99,90/l)
New
Room fragrance ipuro spiced appleRoom fragrance ipuro spiced apple

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro spiced apple Offeroff €6,99(€139,80/l)
Bestseller
A blue glass bottle of ipuro The sunny beachtime reed diffuser with wooden sticks stands in front of its box decorated with shells and starfish and captures the essence of summer on the beach under the sun ipuro a.A blue glass bottle from ipuro sunny beachtime with a white cap and three wooden diffuser sticks is reminiscent of summer and sun against a simple white background.

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro sunny beach time Offeroff €5,99(€119,80/l)
BestsellerNew
A bottle of ipuro Home fragrance sunset spritz with black reeds stands in front of its orange packaging decorated with orange slices and flowers - an aperitif-like scent of ipuro with a fresh, sparkling top note.The square glass bottle from ipuro with the inscription room fragrance ipuro Featuring a peach-colored cap and three black reed sticks, Sunset Spritz is filled with an orange liquid that evokes a tangy top note and the scent of a summer aperitif.

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro sunset spray Offeroff €6,99(€139,80/l)
Currently not available
Two glass ones ipuro Sweet Paris home fragrance diffusers with wooden sticks and pink lids are shown in front of their box, which features a Parisian cityscape, the Eiffel Tower, cherry blossoms and the inscription "ipuro sweet paris" with floral notes of magnolia.This ipuro Room fragrance sweet paris from ipuro stands on round pedestals framed by magnolia blossoms and paper cutouts of the Parisian skyline, evoking floral notes and the charm of a Parisian spring in an elegant scene.

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro sweet paris Offeroff €6,99(€139,80/l)
A diffuser bottle made of frosted glass with the inscription ipuro thé epicé" by ipuro with black reed sticks and subtle notes of jasmine is presented against a matching light gray rectangular box with minimal branding.The room scent ipuro thé epicé by ipuro consists of a gray-tinted, decorative glass bottle with three thin, black reed sticks and delicate notes of jasmine, presented against a simple white background.

EXCLUSIVE

Room fragrance ipuro thé epicé Offeroff €39,99(€166,63/l)
Bestseller
A pink bottle of the ipuro The "time for a hug" room fragrance with wooden sticks sits in front of its matching pink and gold box and exudes a warm scent of vanilla cookies and red berries. #timeforahug.A pink, square bottle with the inscription ipuro time for a hug home fragrance from ipuro Featuring three wooden diffuser sticks in a wooden lid, exuding warm notes of vanilla cookies and red berries, on a plain white background.

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro time for a hug Offeroff €6,99(€139,80/l)
A modern, white and mint green one ipuro time to be room fragrance reed diffuser with five sticks stands in front of its matching box, with a fruity scent of ipuro - perfect for any celebration.A white one ipuro time to be room fragrance bottle from ipuro with three natural wooden sticks and a slightly turquoise cap that offers a fruity aroma - ideal for any celebration, against a simple white background.

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro time to be Offeroff €6,99(€119,90/l)
A glass bottle of ipuro time to glow gold cap and wood reed home fragrance is shown in front of the matching gold and white box, which features geometric patterns, product details and hints of tonka bean and cashmere wood.A clear glass bottle diffuser with the inscription ipuro time to glow with a golden cap and three natural wooden reeds against a white background creates an elegant cashmere wood and oriental floral scent ipuro free.

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro time to glow Offeroff €6,99(€119,90/l)
A black and rose gold one ipuro Room fragrance "time to party" diffuser with light wooden leaves stands in front of its matching box, both of ipuro.A black bottle ipuro Room fragrance "time to party" by ipuro with rose gold metal cap and three wooden sticks against a simple, light background.

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro time to party Offeroff €6,99(€139,80/l)
A black bottle with the inscription "Atelier by ipuro vert room fragrance" by ipuro stands with four black diffuser sticks for room fragrance with a fresh scent of cedar wood and orange blossom on a white background.A brown glass bottle from Atelier by ipuro vert home fragrance with a green ribbed diffuser and black reeds, half a lime and white flowers are arranged on beige stone blocks in soft light that evokes fresh notes of orange blossom and cedarwood.

Atelier by ipuro

Room fragrance ipuro vert Offeroff €20,00(€80,00/l)
New
The ipuro Vibrant Love Home Fragrance 240ml is a colorful fragrance diffuser with purple sticks, rainbow heart accents, a matching box and a charm bracelet. Infused with passion fruit notes, the bottle says "ipuro "Vibrant Love".The ipuro Vibrant Love Home Fragrance 240ml features a decorative bottle with purple reed sticks, purple and rainbow heart patterns, a purple cap with pearl bracelets and is infused with vibrant notes of passion fruit and mandarin.

LIMITED

Room fragrance ipuro vibrant love 240ml Offer€34,99(€145,79/l)
This ipuro Room fragrance ipuro vitalité consists of a brown milk glass bottle with three black diffuser sticks and a matching beige-brown box, which creates a feel-good atmosphere with refreshing rosemary and invigorating ginger notes.A brown frosted glass bottle with the inscription "ipuro" and a black cap contains three black diffuser sticks that scent the room ipuro present vitality. The minimalist white background is reminiscent of the soothing scents and that pure Brand well-being ipuro.

CLASSIC

Room fragrance ipuro vitality Offeroff €19,99(€266,53/l)
A clear glass bottle with the inscription ipuro Room fragrance white lily with wooden reeds stands in front of its box that contains the brand ipuro carries and promises a delicate, floral scent of white lilies.A clear glass bottle with the inscription ipuro Room fragrance white lily with three natural-colored reeds in a white cap offers a floral fragrance experience as a fragrance diffuser ipuro, against a plain white background.

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro white lily Offeroff €5,99(€119,80/l)
Bestseller
A glass bottle of ipuro Room fragrance winter fragrance with reed sticks stands in front of its warm, abstract box. This one ipuro Room fragrance fills the air with apple-cinnamon scent and creates a cozy winter scent mood - ideal in combination with a scented candle.A bottle ipuro Winter cider room scent with reed diffusion sticks is in front of its festive packaging. The warm design and apple cinnamon scent create a cozy winter atmosphere and are perfect for your home.

ESSENTIALS

Room fragrance ipuro winter cider Offeroff €6,99(€139,80/l)
The LIMITED EDITION ipuro with love room fragrance from ipuro consists of a red, pink and white diffuser with a heart motif, red sticks, a gold pendant and a sparkling scent with floral notes and cedar wood. The packaging says "ipuro" and "with love".The LIMITED EDITION ipuro with love room fragrance diffuser from ipuro with a red and white heart pattern is depicted between flowers, pink decor and an orange slice on a delicate pink surface in front of large heart-shaped backdrops.

LIMITED

Room fragrance ipuro with love Offer€34,99(€145,79/l)
New
ipuro x Aspen Raumduft 240 ml mit Rattanstäbchenipuro x Aspen Raumduft 240 ml mit Rattanstäbchen

LIMITED

Room fragrance ipuro x Aspen 240ml Offer€39,99(€166,63/l)
BestsellerNew
ipuro x Cortina Lights Raumduft 240 ml mit Rattanstäbchenipuro x Cortina Lights Raumduft 240 ml mit Rattanstäbchen

LIMITED

Room fragrance ipuro x Cortina Lights 240ml Offer€39,99(€166,63/l)
BestsellerNewCurrently not available
A turquoise 240ml ipuro x DUBAI room fragrance diffuser with green reed, a gold chain and a box with a palm tree motif, the yellow lettering "Dubai" and an oriental sandalwood scent.The 240ml turquoise reed diffuser ipuro x DUBAI by ipuro features painted palm tree art, a gold pendant chain, and three teal reeds. The label suggests an oriental, Dubai-inspired fragrance depicted on a simple white background.

LIMITED

Room fragrance ipuro x DUBAI 240ml Offer€34,99(€145,79/l)
The ipuro x FC Bayern Munich room fragrance is a red diffuser with three sticks ipuro, which feature a dynamic design in white and red as well as the FC Bayern Munich fragrance logo on the bottle and packaging.A red one IPURO Sport Diffuser with three red sticks depicting the FC Bayern Munich logo. Behind the bottle is the matching red box with white diagonal stripes, which is also the IPURO- and shows the FC Bayern Munich logo.

ipuro x FC Bayern Munich

Room fragrance ipuro x FC Bayern Munich Offer€34,99(€145,79/l)
BestsellerNew
The ipuro Home Fragrance x HAWAII 240ml features a yellow diffuser bottle and box with pink-yellow hibiscus, mixing tropical fruits and soft vanilla scents. The pink sticks and floral decorations reflect the spirit of Hawaii. Brand: ipuro.The room scent ipuro x HAWAII 240ml from ipuro consists of a yellow bottle with pink hibiscus flowers, three bright pink diffuser sticks, a flower garland and is reminiscent of notes of vanilla and tropical fruits.

LIMITED

Room fragrance ipuro x HAWAII 240ml Offer€34,99(€145,79/l)
Neu
ipuro x Kitzbühel Raumduft 240 ml mit Rattanstäbchenipuro x Kitzbühel Raumduft 240 ml mit Rattanstäbchen

LIMITED

Room fragrance ipuro x Kitzbühel 240ml Offer€39,99(€166,63/l)
BestsellerNew
The ipuro Room Fragrance x MEXICO 240ml red reed, cactus motif and beaded bracelets diffuser sits on its orange-green box and fills your room with scent Mexico and notes of prickly pear.The ipuro Home Fragrance x MEXICO 240ml diffuser consists of an orange bottle with a green cactus illustration, a red cap, three red sticks and pearl bracelets with a gold pendant. It combines exotic Mexican scent notes and prickly pear accents for a unique scent.

LIMITED

Room fragrance ipuro x MEXICO 240ml Offer€34,99(€145,79/l)
New
Room fragrance ipuro x WorldChanger joyful mind 240mlRoom fragrance ipuro x WorldChanger joyful mind 240ml
The ipuro x FC Bayern Munich room fragrance refill from ipuro comes in a red bottle with white diagonal stripes and the fragrance logo, with text in German and English. Ideal for fans who like men's fragrances with a hint of sandalwood perfume.A red one ipuro x FC Bayern Munich room fragrance refill bottle and box with the FC Bayern fragrance logo, diagonal white stripes and "REFILL" in white on the packaging.

ipuro x FC Bayern Munich

Room fragrance refill ipuro x FC Bayern Munich Offer€24,99(€104,13/l)
Bestseller
Two glass diffuser bottles with green lids and wooden reeds sit in front of a festive red box with a white sweater pattern. The box says "ipuro ESSENTIALS Room scent "santa's forest", which is reminiscent of cozy Christmas and pine forest scents.A clear bottle ipuro ESSENTIALS Santa's Forest home fragrance with wooden sticks stands on a green base surrounded by pine needles, vanilla beans, yellow flowers and orange slices amidst snow and miniature trees for a festive winter scene.

ESSENTIALS

Room scent Santa's Forest Offeroff €5,99(€99,90/l)
The scent diffuser ipuro ESSENTIALS Winter Berries room fragrance consists of a glass bottle with wooden reeds and comes in decorative packaging with images of berry notes, orange slices, pomegranate and leaves.The ESSENTIALS Room fragrance Winter Berries by ipuro consists of a glass diffuser with wooden sticks that, together with pomegranate seeds, a fig slice and cinnamon, create a frosty, festive scene with a hint of winter berry notes.

ESSENTIALS

Winter Berries room fragrance Offer€9,99(€99,90/l)