ipuro

Filters

Sort by:

247 Products

scented candle ipuro time to glowscented candle ipuro time to glow

ESSENTIALS

scented candle ipuro time to glow Offer€5,99(€47,92/kg)
scented candle ipuro time to partyscented candle ipuro time to party

ESSENTIALS

scented candle ipuro time to party Offer€5,99(€47,92/kg)
The ipuro Atelier by ipuro vert scented candle is a green, ribbed glass candle with a powdery floral scent. It weighs 245g and is presented in an elegant black box - ideal for scented candle lovers.A green ribbed one Atelier by ipuro vert scented candle from ipuro rests on a round dark wooden coaster on a light textured surface. Sunlight and shadows create a calming ambience - ideal for fans of Atelier by ipuro Scented candles.

Atelier by ipuro

scented candle ipuro vert Offeroff €40,00(€163,27/kg)
scented candle ipuro vitalityscented candle ipuro vitality

CLASSIC

scented candle ipuro vitality Offer€29,99(€111,07/kg)
The scented candle ipuro white lily by ipuro is a square glass candle with white wax and a single wick that delivers a floral scent experience with delicate white blossom.The ipuro Scented White Lily Candle is a white candle in a clear, square glass container labeled "ipuro ESSENTIALS, ipuro white lily, ipuro Pureté Blanche", which exudes a delicate floral scent.

ESSENTIALS

scented candle ipuro white lily Offer€4,99(€39,92/kg)
New
The ipuro Scented Candle x Amalfi 270g, a lavender colored candle with painted lemons and green leaves, comes in a matching box. Inspired by the Amalfi Coast fragrance, it fuses citrus notes with subtle floral accents.The scented candle ipuro x Amalfi 270g from ipuro Comes in a lavender colored jar with matching lid painted with yellow lemons and green leaves. The lid reads "ípuro AMALFI", a reference to the floral citrus scent of Amalfi. A central wick is visible.

LIMITED

scented candle ipuro x Amalfi 270g Offer€24,99(€92,56/kg)
Neu
ipuro x Aspen Duftkerze 270 gipuro x Aspen Duftkerze 270 g

LIMITED

scented candle ipuro x Aspen 270g Offer€34,99(€129,59/kg)
Neu
ipuro x Cortina Lights Duftkerze 270 gipuro x Cortina Lights Duftkerze 270 g

LIMITED

scented candle ipuro x Cortina Lights 270g Offer€34,99(€129,59/kg)
New
A turquoise one ipuro x Dubai 270g candle jar and matching box, both featuring a painted palm tree. The box says "ipuro LIMITED EDITION" and offers a Dubai scent with hints of sandalwood and oriental perfume.The ipuro scented candle ipuro x Dubai 270g consists of a turquoise glass with a palm tree and the lettering ipuro" on the lid. The unlit candle exudes sandalwood notes inspired by oriental perfumes, capturing the essence of Dubai.

LIMITED

scented candle ipuro x Dubai 270g Offer€24,99(€92,56/kg)
The ipuro x FC Bayern Munich scented candle from ipuro features a red and pink design with the FC Bayern Munich logo and diagonal stripes, presented in a matching box on a white background - an ideal scent for any FC Bayern fan.A red and white scented candle and its box, both with the IPURO-Sport logo and the club crest of FC Bayern Munich. The packaging has diagonal stripes in different shades of red and pink.

ipuro x FC Bayern Munich

scented candle ipuro x FC Bayern Munich Offer€29,99(€111,07/kg)
The scented candle ipuro x Hawaii 270g from ipuro comes in a yellow jar and box, both decorated with pink and yellow hibiscus and tropical flowers. The white lettering "ipuro x Hawaii" is reminiscent of the scent of Hawaiian flowers.The ipuro Scented Candle x Hawaii 270g is a yellow scented candle with a matching lid decorated with pink and yellow flowers. It captures the tropical floral scent of Hawaii with notes of watermelon and passion fruit.

LIMITED

scented candle ipuro x Hawaii 270g Offer€24,99(€92,56/kg)
Neu
ipuro x Kitzbühel Duftkerze 270 gipuro x Kitzbühel Duftkerze 270 g

LIMITED

scented candle ipuro x Kitzbühel 270 g Offer€34,99(€129,59/kg)
New
The scented candle ipuro x Mexico 270g from ipuro consists of an orange scented candle in a glass and a matching tin with green cacti and prickly pear. The packaging says "ipuro LIMITED EDITION IPURO x MEXICO", which is reminiscent of the unique tangerine scent of Mexico.The scented candle ipuro x Mexico 270g from ipuro is an orange candle with a lid depicting a cactus with pink flowers. Its tangerine & prickly pear scent captures the scent of Mexico. On the lid it says "ipuro x MEXICO".

LIMITED

scented candle ipuro x Mexico 270g Offer€24,99(€92,56/kg)
A brown bottle with a black cap labeled "AIR SONIC ipuro fresh morning fragrance oil" by ipuro. The label shows greens, says "Freshness & Wellbeing" and highlights 30ml fragrance oil with bergamot notes.This AIR SONIC ipuro fresh morning fragrance oil from ipuro presented on white geometric blocks with lemon, lime, ginger, tea leaves and a hint of bergamot freshness, illuminated by natural sunlight and soft shadows.

AIR SONIC

Fragrance oil ipuro fresh morning Offer€8,99(€299,67/l)
A small brown glass bottle with the inscription AIR SONIC ipuro good day fragrance oil from ipuro, with a mint leaf motif and references to good mood and comfort. The bottle has a black cap and underlines the “good mood room fragrance” effect.A bottle AIR SONIC ipuro good day fragrance oil from ipuro stands on a white base surrounded by orange slices, tea leaves, wooden sticks and a round white object - ideal for fans of natural scent technology.

AIR SONIC

Fragrance oil ipuro good day Offer€8,99(€299,67/l)
A small brown bottle with the inscription AIR SONIC ipuro happy memories fragrance oil from ipuro, with natural scent technology. The white and pink label shows a flower with the text "happiness & passion". The bottle has a black cap.A bottle AIR SONIC ipuro happy memories fragrance oil from ipuro, A dropper with yellow liquid, dried rose petals, two round soaps and a dried flower are arranged on a white surface under warm lighting.

AIR SONIC

Fragrance oil ipuro happy memories Offer€8,99(€299,67/l)
Bestseller
A 30ml amber glass bottle from AIR SONIC ipuro holy harmony fragrance oil from ipuro, with black closure and white label with black and blue text plus grass graphic; contains vetiver from Haiti to harmonize your inner balance.A flat layer of botanical ingredients - peppercorns, dried lavender, red saffron threads, lemongrass, Haitian vetiver, a textured piece of wood and ipuro AIR SONIC ipuro holy harmony fragrance oil - on a bright surface with sunlight and blue shadows for inner balance.

AIR SONIC

Fragrance oil ipuro holy harmony Offer€8,99(€299,67/l)
A 30ml bottle made of brown glass with the inscription AIR SONIC ipuro inner peace fragrance oil from ipuro, with black cap, pink banderole "calm & relaxation", floral graphics and jasmine from Egypt fragrance oil for relaxation.A brown glass dropper bottle labeled AIR SONIC ipuro inner peace fragrance oil by ipuro stands on a pink surface with white flowers and green leaves. Two glass bowls next to it contain powder, oil drops and flower petals.

AIR SONIC

Fragrance oil ipuro inner peace Offer€8,99(€299,67/l)
A small brown bottle AIR SONIC ipuro little pause fragrance oil from ipuro has a white floral English and French label and a black clasp.A brown bottle AIR SONIC ipuro little pause fragrance oil from ipuro stands on a concrete block in white sand, surrounded by cloves, lemongrass and mint; a soft shadow falls on a beige, textured wall.

AIR SONIC

Fragrance oil ipuro little break Offer€8,99(€299,67/l)
A 30ml amber glass bottle AIR SONIC ipuro lovely moments fragrance oil from ipuro, with black cap and diffuser sticks on the label; designed for use in air atomizers.A bottle AIR SONIC ipuro lovely moments fragrance oil from ipuro stands on a stone slab next to a green apple, vanilla bean, cinnamon stick and cloves on a gray surface, with dramatic lighting and shadows creating an inviting mood.

AIR SONIC

Fragrance oil ipuro lovely moments Offer€8,99(€299,67/l)
The 30 ml AIR SONIC ipuro mental comfort fragrance oil from ipuro comes in a brown bottle with a black cap, plant graphic and green label with the words "stimulation & stability" and the text "ipuro mental comfort".This AIR SONIC ipuro mental comfort fragrance oil from ipuro sits on a green marble surface between ferns and a red flower, dramatic plays of light and shadow evoke mental balance and deep relaxation.

AIR SONIC

Fragrance oil ipuro mental comfort Offer€8,99(€299,67/l)
The brown 30 ml bottle AIR SONIC ipuro new energy fragrance oil from ipuro features a swirled label, black cap and purple base band highlighting strength, energy and the invigorating scent of lemon essential oil.A bottle AIR SONIC ipuro new energy fragrance oil from ipuro stands next to black volcanic rock, a white lily, lemon essential oil in a glass bowl with flower petals and fresh lemons - and is reminiscent of the vibrant essence of the new energy fragrance.

AIR SONIC

Fragrance oil ipuro new energy Offer€8,99(€299,67/l)
A small brown bottle AIR SONIC ipuro sweet dreams fragrance oil from ipuro, 30ml, has a black cap and a label with lavender images and the text: serenity & security, natural fragrance technology, lavender fragrance oil.A brown one AIR SONIC ipuro sweet dreams fragrance oil bottle with white label stands on a white base surrounded by incense sticks, lavender branches, white stones and pieces of wood against a blue and white abstract background.

AIR SONIC

Fragrance oil ipuro sweet dreams Offer€8,99(€299,67/l)
The AIR SONIC ipuro aroma bottle Electric Aroma Diffuser is a modern gray cylindrical diffuser with a matte finish ipurologo on the front, a yellow light ring at the bottom and uses ultrasonic technology for fragrance oils.The AIR SONIC ipuro aroma bottle Electric aroma diffuser from ipuro diffuses scented oils as a fine mist, stands on stone slabs, surrounded by a brown bottle, white flowers and ferns and is gently lit by daylight.
Currently not available
The AIR SONIC ipuro Electric aroma diffuser from ipuro has a gray, cylindrical design with a dark brown lid, light top band and ipuro-Logo on the front - ideal for fragrance oils that add a modern, minimalist touch to any room.One AIR SONIC ipuro Aroma Candle Electric Aroma Diffuser from ipuro exudes mist on stacked tiles, next to a bottle of fragrance oils, dried flowers and a plant against a light beige background with soft sunlight and gentle shadows.
Currently not available
The AIR SONIC ipuro Electric aroma diffuser from ipuro is a white, cylindrical diffuser with a wood-look lid and orange-brown ring that ipurologo carries. Ideal for fragrance oils to create a relaxing ambience.The modern white one AIR SONIC ipuro Aroma Candle Electric Aroma Diffuser from ipuro has a wooden lid and a round base shown with a small amber dropper bottle, an orange slice, a marble ball and textured stones in soft natural light.
Currently not available
The AIR SONIC ipuro aroma mood Electric aroma diffuser from ipuro features white frosted glass, a soft yellow glow, a power button and a logo - ideal for your favorite fragrance oils.A black one ipuro AIR SONIC Aroma mood diffuser, a fragrance oil bottle and a dried rose rest on stone and white surfaces, while two gently glow ipuro AIR SONIC Diffusers in the background create a warm, calm ambience.
The AIR SONIC ipuro Aroma Vase Electric Aroma Diffuser from ipuro features a gray ribbed ceramic teardrop shape, a small ipurologo on the front and a soft yellow base light on a white background.The AIR SONIC ipuro Aroma Vase Electric Aroma Diffuser from ipuro made of gray ceramic rests on a stone with eucalyptus leaves, lemongrass stalks and a bottle of fragrance oils nearby against a soft beige background.
The AIR SONIC ipuro Aroma Vase Electric Aroma Diffuser from ipuro features a cream teardrop ribbed ceramic design, soft yellow light ring and subtle logo - ideal for scented oils and creating a calming atmosphere.The AIR SONIC ipuro Aroma Vase Electric Aroma Diffuser from ipuro Alongside lemon and lime slices, ginger, tea leaves, scented oils and a white structural item, it evaporates in soft light on stone and smooth surfaces.
Currently not available
Gift set ipuro floral Amsterdam & sweet ParisGift set ipuro floral Amsterdam & sweet Paris

ESSENTIALS

Gift set ipuro floral Amsterdam & sweet Paris Offer€12,99(€129,90/l)